Klavír, manželstvo a kostol

Autor: Drahoš Polorecký | 3.12.2014 o 12:04 | Karma článku: 5,57 | Prečítané:  1203x

Servuste všetci, čo už neviete čo so sebou a musíte sa s vašimi citmi podeliť na blogu sme. Že suplujeme všetkých redaktorov, ktorí dali výpoveď? Lebo tie najnovšie správy dňa sa už nedajú čítať? A navyše karmy a komenty blogov majú väčšiu čitateľnosť ako všetky články, ktoré končia tým, že musíte mať piáno. No áno, začítam sa do nejakého rozhovoru alebo článku a po dvoch odstavcoch už musím končiť, lebo nemám piáno. No kto to kedy videl? Predstavte si, že si kúpite denník, tlač, papier a čítate si. Zrazu vám článok skončí, a vy si musíte ísť kúpiť ďalší dodatok za pár centov do stánku, lebo to je to predplatené piáno. Nekonečná hlúposť. Ale nechal som sa uniesť.

Chcel som sa vyjadriť ako všetci tu k tým registrovaným partnerstvám a podobným nezmyslom. Ľudia si neskutočne vyrábajú problémy, čo? „ Mám o 20 rokov staršieho frajera za oceánom, strašne som z neho nadržaný, a chcem si ho vziať za muža. Tak to tu celé rozpíšem, ako som strašne diskriminovaný, ako si ho na Slovensku nemôžem vziať a musím stále ako taký pako za ním cestovať a čo ma to ešte celé stojí“. A pritom je to také jednoduché. Nájdem si prácu v zahraničí, zbalím a odsťahujem sa tam, a vec je vybavená, či? Alebo naopak. Môj tata kaderník príde za mnou.

Nechcem celú vec zjednodušovať, lebo ľudia ma začnú bombardovať, že som ľahkovážny. Rovnako ako celá bublina s nejakým kňazom, ktorý demagogizuje celý národ svojimi kacírskymi myšlienkami o prvotných a sekundárnych homosexuáloch. Viete čo by bolo najlepšíe? Všetkých tých úchylných samotárov z kostolov dať otestovať, koľkí znich sú homosexuáli. Stačilo by pred nich postaviť Adama Bárdyho v plavkách. To by sme sa divili z výsledku. Určite by sa tie známe 4 percentá trocha zvýšili.

Prajem príjemný deň a dúfam, že poľadovica ostane tam, kde je....A hlavne nenechajte si skaziť deň nejakými nezmyselnými blogmi s karmou 3456.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.


Už ste čítali?